BAŞKANIMIZ HİLMİ BİLGİN'DEN TARAFTARA TEŞEKKÜR... 10.05.2022

Belediyemiz tarafından alınan ve taraftara ücretsiz olarak verilen Sivasspor-Alanyaspor maçı biletleri kısa sürede tükendi. Konu ile ilgili Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin, "Şimdi stadyumu hınca hınç doldurup yüksek sesle takımımızı destekleme zamanı" dedi.

Sivas 4 Eylül Stadyumu'nda 11 Mayıs Çarşamba günü oynanacak olan Sivasspor - Alanyaspor Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final rövanş maçının kombine hariç tüm biletleri Başkanımız Hilmi Bilgin’in girişimleri ile satın alınmıştı. Taraftarların merakla beklediği heyecan dolu rövanş maçının biletleri kısa sürede tükendi. Taraftarlar biletlere yoğun ilgi gösterirken, Sivas Belediyesi'ne teşekkür etti.

TARAFTARA TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Başkanımız Hilmi Bilgin, "Taraftarımıza teşekkür ediyorum. Sivasspor'umuz Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final rövanş maçını çarşamba günü Sivas 4 Eylül Stadyumu'nda oynayacak. Biz de Sivas Belediyesi olarak taraftarımıza ve Sivasspor'umuza destek olmak adına kombine biletleri dışında satılabilir tüm biletleri Sivas Belediyesi olarak, ücretini Sivasspor'a ödeyerek satın aldık. Aldığım bilgilere göre satılabilir olan biletlerin tamamı bitmiş durumda. Biletlere yoğun ilgi gösteren taraftarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah çarşamba akşamı Sivasspor, Yiğidolar'a yakışır oyun ve skor ile birlikte kupada finale kalacak ve İstanbul'daki final maçında da kupayı Sivas'a getirmesini umut ediyoruz" dedi.

Sivasspor'un Sivas'ın en büyük değeri olduğunu vurgulayan Bilgin, "Sivasspor Sivas'ın en büyük markası ve en büyük değerimiz. Hemşehrilerimize düşen en büyük görev de böyle bir markaya destek olmak. Biz de Sivas Belediyesi olarak her zaman takımımızı ve taraftarımızı desteklemek adına dönem dönem farklı organizasyonlar, destekler verdik. İlk defa finale yaklaştığımız bu dönemde şehir olarak takımın yanında olduğumuzu göstermek adına böyle bir uygulama yaptık. Dün olduğu gibi bugün de Sivasspor için güzel şeyler yapacağız" diye konuştu.

BAŞKANIMIZ HİLMİ BİLGİN